Solana, XRP Fiyat Analizi: 3 Ekim

Solana, XRP Fiyat Analizi: 3 Ekim

Altcoin Haberler
3 Ekim 2021 tarafından Admin
30
Kripto para piyasası çoğunlukla yeşilde işlem görüyor ve bazı kripto paralar ralli kaydetti ve diğer kripto paralar kendi grafiklerinde olumlu bir şekilde konsolide oldu. XRP genel direncini tekrar gözden geçirebilirken, Solana son 24 saatte neredeyse %9’luk önemli bir kazanç kaydetti. Öte yandan OMG, %25,60 oranında büyük bir artış kaydetti ve birkaç ayın en yüksek seviyesine
xyudes xrp haberi

Kripto para piyasası çoğunlukla yeşilde işlem görüyor ve bazı kripto paralar ralli kaydetti ve diğer kripto paralar kendi grafiklerinde olumlu bir şekilde konsolide oldu. XRP genel direncini tekrar gözden geçirebilirken, Solana son 24 saatte neredeyse %9’luk önemli bir kazanç kaydetti. Öte yandan OMG, %25,60 oranında büyük bir artış kaydetti ve birkaç ayın en yüksek seviyesine çıktı.

XRP

XRP son 24 saatte %2,8 arttı ve 1,03 dolardan işlem gördü. Ani genel direnç, madeni parayı 1,13 dolardan bekliyordu. Dört saatlik grafikte XRP fiyatı , 20-SMA çizgisinin üzerinde görüldü.

Göreceli Güç Endeksi , piyasadaki satın alma gücünü gösteren 62 puanda kaldı. MACD , histogramında yeşil çubuklar yanıp sönerken, Müthiş Osilatör , son işlem seansı kırmızı renkteyken bir kırmızı sinyal çubuğu gösterdi. 

Mevcut fiyat seviyesinin altına bir düşüş, XRP’yi 0,94 dolara ve ardından iki haftanın en düşük seviyesi olan 0,87 dolara itebilir.

Solana (SOL)

Solana , 171,01 $ olarak fiyatlandırıldığı için son 24 saatte %7,95 oranında önemli bir şekilde yükseldi. Mevcut fiyat seviyesinin üzerinde bir artış, Solana’nın 188.53 $ civarında ve ardından birkaç haftanın en yüksek seviyesi olan 215$’da işlem görmesine neden olacaktır. 

Müthiş Osilatör yeşil sinyal çubukları görüntülenir ve MACD onun histogramdaki yeşil çubuklar parladı. 

SOL, fiyat düzeltmesiyle karşılaştığında fiyat düşüşü yaşayabilir, bu durumda destek bölgesi 163.74 $’dan 125.95 $’a kadar uzanır. Ek fiyat tabanı, madalyonun en son bir ay önce dokunduğu 93.20 dolardı.

 

Add a comment